Značka: Nom Oils

Nom Oils ImunoŽralok - olej ze žraločích jater, 240 ml

Neohodnoceno
849 Kč 17,69 Kč / 5 ml
Skladem (4 ks)

Doplněk stravy,  který je speciálně vyvinut pro podporu imunitního systému, jedná se o kombinaci oleje ze žraločích jater a oleje z tresčích jater ve Pharma kvalitě bohatého na přirozené vitaminy. Olej ze žraločích jater bohatý na ALK – alkoxyglyceroly, které jsou známé svým blahodárným vlivem na imunitní systém, slezinu a játra. Napomáhají regeneraci tkání a tvorbě bílých krvinek. Ideální používat i při detoxikačních kúrách či jako podporu v boji proti alergiím.

Můžeme doručit do:
4.10.2023
Kategorie: Rybí oleje a omega3
země původu: Česká republika

Díky oleji z tresčích jater je ImunoŽralok také bohatým zdrojem omega-3 mastných kyselin, z nichž DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu a vývoje zraku. Společně s EPA přispívá ke správné funkci srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně. DHA s EPA, také přispívá k udržení správné hladiny triglyceridů v krvi, a to při přívodu minimálně 2 g DHA a EPA kyseliny denně, ale nesmí překročit doplňkový přívod 5g kombinace EPA a DHA kyseliny denně.  Také přispívá k udržení normálního krevního tlaku, a to při přívodu min. 3 g EPA a DHA kyseliny, ale nesmí překročit doplňkový přívod 5 g kombinace EPA a DHA kyseliny.

Vitamin A: přispívá k udržení normálního stavu zraku,  ke správné funkci metabolismu železa, k udržení normálního stavu sliznic a pokožky. Dále přispívá k normální funkci imunitního systému a podílí se na procesu specializace buněk.

Vitamin E: přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Vitamin D: přispívá k udržení normálního stavu kostí, svalů a zubů, k normálními využití/vstřebávání vápníku a udržení normální hladiny vápníku v krvi. V neposlední řadě se podílí na dělení buněk a přispívá k normální funkci imunitního systému!

TOP 5 PRO IMUNO ŽRALOK:

  • podpora imunity - obsahuje velkou dávku alkoxyglycerolů
  • alkoxyglycerol - výjimečná látka podporující správnou tvorbu bílých krvinek, regeneraci a správnou funkci jater
  • zdroj omega-3 - kromě oleje ze žraločích jater obsahují i olej z tresčích jater bohatý na EPA a DHA kyselinu, vitaminy D, A, E
  • onkologie - dle většiny studií je ideální jako podpora ke klasické léčbě
  • regenerace - vhodný při rekonvalescenci po úrazech, operacích, radioterapiích apod.

Výzkum naznačil, že tato kombinace je jedna z nejúčinnějších přírodních prostředků v boji proti nachlazení, chřipce a únavě. Intenzivně stimuluje a harmonizuje imunitní systém. Napomáhá tělu opravit tkáň, podporují vnitřně hojení všeho druhu, včetně popálenin, poranění a infekcí. Stimuluje imunitní funkce, tělo se stává odolnější vůči chorobám a nepříznivým podmínkám životního prostředí. Pomáhá tělu se zotavit po agresivních terapiích (typu radioterapie). Pomáhá také zpomalit proces stárnutí. Další výhodou je obnova nervové soustavy. Stimuluje produkci mechanismu leukocytů a krevních destiček. Mají antioxidační, antibakteriální a antifungální účinky.

Nutriční informace

Účinná látka

5 ml

10 ml

15 ml

*% DDD

energie

170 kJ

240 kJ

410 kJ

 

bílkoviny

0 g

0 g

0 g

 

sacharidy

0 g

0 g

0 g

 

tuky

4,6 g

9,2 g

13,8 g

 

alkoxyglyceroly, 20 %

300 mg

600 mg

900 mg

**ND

EPA (kys. Eikosapentaenová)

233 mg

466 mg

699 mg

**ND

DHA (kys. Dekosahexaenová)

300 mg

600 mg

900 mg

**ND

Vitamin A

138 μg / 11 %

276 μg / 22 %

414 μg / 33 %

*% DDD

Vitamin D

6 μg / 120 %

12 μg / 240 %

18 μg / 360 %

*% DDD

Vitamin E

3 mg / 25 %

6 mg / 50 %

9 mg / 75 %

*% DDD

 

* % DDD … procent doporučené denní dávky;

**ND … doporučená denní dávka není definována

 

Upozornění: ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti do 3 let. Výrobek není určen jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte v temnu a suchu při teplotě do 25 ºC. Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 3 měsíců. Před použitím protřepejte. Zákal po vytažení z lednice není na závadu

Složení: olej z jater žraloka, olej z tresčích jater API, vitamin E (D-tocopheryl acetát), vitamin A (retinyl Palmitát), vitamin D (Cholekalciferol).

Dávkování: jako prevence se doporučuje 5 ml oleje denně. Při pocitu, že na nás něco “leze“ a při nemoci 10 ml. Pokud zdravotní stav není dlouhodobě v pořádku doporučuje se užívat, až 15 ml oleje denně pro dospělého a 10 ml pro děti, ideálně rozdělit na 2 dávky. Jako podpora při detoxikačních kúrách či v období sezónních onemocnění je ideální dávka 10 ml.

Český výrobce rybích olejů, který odebírá ty nejkvalitnější suroviny na Islandu od firmy Lýsi a míchá je s dalšími kvalitními oleji, například s konopným a CBD oleji v certifikovaného BIO zemědělství. 

Navíc se snaží každý produkt na základě zpětné vazby neustále vyvíjet a vylepšovat a chodit na trh s novinkami, které mají jako jediní na světě. Příkladem je Neuro treska a Neuro treska plus, které jsou vhodné při neurologických potížích.